Menu
Nákupní košík

DACTE

BIO jahelné pukance BIO jahelné pukance
Novinka -33 %
Výrobce: DACTE
Jahelné pukance jsou zhmotněním lehce stravitelné, vitamíny i minerály nabité potraviny. Své místo najdou především ve studené kuchyni, kde mohou představovat chutnou složku a ingredienci do téměř každého jídla.Využití jako:Přídavek do ranní kaše, müsli, granoly, jogurtu, tvarohu, cottage, gervais, ..
13 Kč 20 Kč
Cena bez DPH:12 Kč
BIO konopné semínko loupané BIO konopné semínko loupané
Novinka -32 %
Výrobce: DACTE
Loupaná konopná semínka jsou velmi oblíbeným zdrojem vitamínů a dalších pro lidské zdraví prospěšných látek. Jsou známe především jako bezpečný a dostupný zdroj Omega-3 a Omega-6 esenciálních mastných kyselin a disponují vysokým obsahem proteinů. Konopné semínko má využití jak ve studené, tak i v te..
113 Kč 167 Kč
Cena bez DPH:101 Kč
BIO ovesné vločky BIO ovesné vločky
Novinka -27 %
Výrobce: DACTE
Ovesné vločky jsou ceněné a vyhledávané u všech sportovců, výživových specialistů a aktivních lidí, kteří mají rádi zdravý životní styl. Jejich síla spočívá v ideálních výživových hodnotách, lehké stravitelnosti a skvělé chuti, kterou si můžete užít kdykoliv. Možností využití mají spoustu, neztratí ..
18 Kč 25 Kč
Cena bez DPH:16 Kč
BIO ovesné vločky (bezlepkové) BIO ovesné vločky (bezlepkové)
Novinka -19 %
Výrobce: DACTE
BIO ovesné vločky (bezlepkové) jsou ceněné a vyhledávané u všech sportovců, výživových specialistů a aktivních lidí, kteří mají rádi zdravý životní styl. Jejich síla spočívá v ideálních výživových hodnotách, lehké stravitelnosti a skvělé chuti, kterou si můžete užít kdykoliv. Možností využití mají s..
32 Kč 40 Kč
Cena bez DPH:29 Kč
BIO pohankové pukance BIO pohankové pukance
Novinka TOP --7 %
Výrobce: DACTE
Pohanka je velmi oblíbená potravina a pohankové pukance jsou bezlepkové a zkrátka skvělé. Naše pohankové pukance mají ideální výživové hodnoty, spoustu benefitů, blahodárný vliv na zdraví a pomáhají dosáhnout větších výkonů každý den.Využití jako:Přídavek do ranní kaše, müsli, granoly, jogurtu, tvar..
17 Kč 16 Kč
Cena bez DPH:15 Kč
BIO pohankové vločky BIO pohankové vločky
Novinka -17 %
Výrobce: DACTE
Pohankové vločky jsou velmi oblíbené, jsou bezlepkové, zdraví prospěšné a nabízí široké využití. Mají vynikající výživové hodnoty, spoustu benefitů na zdraví a pomáhají dosáhnout větší vitality a energie pro každý den. Jsou výborné a chutnají skvělé jako přídavek každodenních jídel.Využití jako:Příd..
42 Kč 51 Kč
Cena bez DPH:38 Kč
BIO pšeničné medové pukance BIO pšeničné medové pukance
Novinka -28 %
Výrobce: DACTE
Pšeničné medové pukance jsou ideální, zdravou a sladkou pochoutkou, kterou si můžete dát kdykoli během dne. Skvěle se hodí jako mix s jogurtem, tvarohem, medem nebo s lyofilizovanou goji. Medové pšeničné pukance, to je především zdravé potěšení a mlsání, kdykoliv během dne.Využití jako:Ingredience d..
15 Kč 20 Kč
Cena bez DPH:13 Kč
BIO rýžové pukance BIO rýžové pukance
Novinka -8 %
Výrobce: DACTE
Rýžové pukance jsou bezlepkové a skvěle se hodí jako zpestření snídaně anebo chutná svačinka kdykoli během dne. Jemná chuť, dechberoucí křupavost a lehká stravitelnost je poprávu řadí mezi potraviny superfood.Využití jako:Přídavek do ranní kaše, müsli, granoly, jogurtu, tvarohu, cottage, gervais, pu..
13 Kč 15 Kč
Cena bez DPH:12 Kč
BIO rýžové vločky BIO rýžové vločky
Novinka -19 %
Výrobce: DACTE
Rýžové vločky bezlepkové jsou velmi oblíbenou ingrediencí zdravé kuchyně. Vyznačují se především lehkou stravitelností a jsou vhodné jak pro malé děti, tak pro dospělé či seniory. Jejich vliv na lidské zdraví je blahodárný a nabízí široké možnosti využití na mnoho způsobů.Využití jako:Součást každod..
37 Kč 46 Kč
Cena bez DPH:34 Kč
BIO špaldové pukance BIO špaldové pukance
Novinka -33 %
Výrobce: DACTE
Špaldové pukance obsahují dostatečné množství bílkovin, minerálních látek, vitamínů. Obsahují velké množství vlákniny, která se vyznačuje dobrou stravitelnosti a blahodárně vlivem na vnitřní mikroflóru. Jedná se o BIO potravinu, která podporuje vyvážený stav organismu a působí výjimečně na vaše zdra..
13 Kč 20 Kč
Cena bez DPH:12 Kč
BIO špaldové vločky BIO špaldové vločky
Novinka -26 %
Výrobce: DACTE
Špaldové vločky disponují širokým využitím jak ve studené, tak i teplé kuchyni. Takové domácí křupavé rohlíčky, chléb a dalamánky se špaldovými vločkami jsou vítanou, zdravou a pestrou změnou v každé kuchyni. Je jedno, jestli je hned vmícháte do připraveného těsta anebo posypete povrch pečiva po vyk..
28 Kč 38 Kč
Cena bez DPH:25 Kč
Čerstvě sklizená GOJI Čerstvě sklizená GOJI
Novinka TOP -22 %
Výrobce: DACTE
GOJI - kustovnice čínská je červenooranžová bobule s nejširším spektrem blahodárných účinků na lidský organismus, pomáhá dosáhnout větší vitality a energie pro každý den. Je nazývaná takzvaným elixírem dlouhověkosti a pro svůj výjimečný obsah výživných látek se stala nejpoužívanějším a nejprospěšněj..
77 Kč 100 Kč
Cena bez DPH:69 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 39 (celkem stran 4)