Menu
Nákupní košík

Ovoce

Lyofilizované plody ovoce, které je sušené mrazem, se v Evropě stává nedílnou součástí jídelníčku se zdravou výživou, zdravým životním stylem a s velkou budoucností. Je to technologický zázrak, který plody ovoce neochudí o vitamíny. Klíčovou výhodou lyofilizace je skutečnost, že si plody ovoce uchovají celkový obsah živin jako čerstvé.

Skvělé vlastnosti lyofilizace

Proces lyofilizace  zachová vitamíny a výživové složky, odebere z potravin jenom vodu. Díky procesu, který se odehrává v minusových teplotách, nehrozí ztráta toho, co na ovoci, zelenině nebo masu máme rádi. Lyofilizace plodů ovoce umožňuje kromě trvanlivosti  rovněž reinkarnaci, jinými slovy navrácení do původního stavu. Ovoce, zelenina nebo maso obsahuje velké množství vody a náš proces lyofilizace stáhne podíl vodné složky v potravině na úroveň jednotek procent a díky tomu mají velmi nízkou hmotnost.

Má široké využití

Zdravá výživa, lékárny, obchody, mlékárny, pekárny, cukrárny a další provozy. Jako přídavek každodenních jídel jej můžete využít, v ovocných salátech, jogurtech, pudincích, müsli, smoothie, zmrzlině a dalších, prostě si to ovoce dejte podle své chuti všude tam, kde ho chcete. Lyofilizované ovoce můžete také přidávat do mléka, džusu, vody i čaje, opravdu se meze nekladou.

Naše lyofilizované plody ovoce mají blahodárný vliv na Vaše zdraví a pomáhají Vám dosáhnout větší vitality a energie pro každý den.

Lyofilizovaná ARÓNIE Lyofilizovaná ARÓNIE
Novinka -17 %
Výrobce: DACTE
Připravili jsme pro Vás lyofilizovanou ARÓNII, která je známá rovněž pod názvem temnoplodec anebo černý jeřáb. Plody mají temně purpurovou až černou barvu. Mají úžasné účinky na náš organismus, jsou bohaté na vitamíny, minerály i blahodárné antioxidanty. Těchto látek, zabezpečujících v organismu eli..
55 Kč 66 Kč
Cena bez DPH:49 Kč
Lyofilizovaná GOJI Lyofilizovaná GOJI
Novinka -22 %
Výrobce: DACTE
Naše lyofilizovaná GOJI, která je známá rovněž pod názvem kustovnice čínská je červenooranžová bobule s nejširším spektrem blahodárných účinků na lidský organismus. Pomůže vám dosáhnout větší vitality a energie pro každý den. Je nazývaná takzvaným elixírem dlouhověkosti a pro svůj výjimečný obsah vý..
77 Kč 100 Kč
Cena bez DPH:69 Kč
Lyofilizovaná HRUŠKA Lyofilizovaná HRUŠKA
Novinka TOP -31 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizované HRUŠKY obsahují velký obsah vitamínů, minerálů a mají pozitivní vliv na správnou funkci ledvin, zažívání a imunitu. Jedná se o velice chutné ovoce, které je společně s jahodami, borůvkami a malinami oblíbené na celém světě. Hrušky velmi příznivě a pozitivně ovlivňují zdraví a představu..
50 Kč 73 Kč
Cena bez DPH:45 Kč
Lyofilizovaná OSTRUŽINA Lyofilizovaná OSTRUŽINA
Novinka -21 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizované OSTRUŽINY jsou hodně blízké svými plody malinám, obsahují velké množství vitamínu C a B. Dále v nich najdete antioxidanty, karoteny a minerály jako jsou vápník, hořčík, draslík a železo. Vhodné jsou zejména při léčbě zánětu dutin, chřipky a kašle. Ostružiny pročišťují organismus, zpoma..
83 Kč 105 Kč
Cena bez DPH:74 Kč
Výrobce: DACTE
Díky našim lyofilizovaným BORŮVKÁM si můžete každý den dopřát velký obsah vitamínu C, vysoký obsah železa a antioxidačních látek. Plody, nebo také bobule mají černo-modrou barvu posilují imunitu, působí jako dezinfekce a mají řadu dalších pozitivních vlivů na naše zdraví. Právě proto se plody borůvk..
76 Kč 99 Kč
Cena bez DPH:68 Kč
Lyofilizované BRUSINKY Lyofilizované BRUSINKY
Novinka TOP -20 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizované BRUSINKY jsou celosvětově označovány za superpotravinu. Ty naše, lyofilizované, jsou velmi chutné, pěstované s maximální precizností a poskytnou vám rozsáhlé možnosti využití. Plody brusinky jsou červené (dozrávají z bílých až průhledných) bobule o průměru 5 až 8 mm. Jsou kyselé, lehce..
87 Kč 110 Kč
Cena bez DPH:78 Kč
Výrobce: DACTE
Lyofilizované JAHODY patři mezi nejoblíbenější ovoce a jsou velmi bohatým zdrojem vitamínu C. Jeho obsah je srovnatelný s citrusovými plody. Jahoda obsahuje lehce stravitelnou vlákninu. Jahody jsou bohatým zdrojem vitamínu A, B, E  a organických kyselin (kyseliny jablečné, citrónové, chininové,..
76 Kč 99 Kč
Cena bez DPH:68 Kč
Výrobce: DACTE
Lyofilizované MALINY představují bobulovité ovoce, které obsahuje málo kalorií a společně s jahodami a borůvkami patří mezi nejoblíbenější plody vůbec. Barvivo, obsažené v malinách patří mezi nejsilnější antioxidanty. Velmi příjemná chuť maliny a její příznivý vliv na lidské zdraví je jasnou volbou ..
77 Kč 100 Kč
Cena bez DPH:69 Kč
Lyofilizovaný ČERNÝ RYBÍZ Lyofilizovaný ČERNÝ RYBÍZ
Novinka -30 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizovaný ČERNÝ RYBÍZ má jednotnou černou barvu. Je bohatým zdrojem nejen vitamínu C (z 10 g černého rybízu lidské tělo získá až 30mg vitamínu C), ale i vitamínu P, a také z má vysoký obsah bioaktivních flavonoidů. Obsahuje pektiny a významné množství resveratrolu. Černý rybíz řadíme mezi rostli..
53 Kč 75 Kč
Cena bez DPH:47 Kč
Lyofilizovaný ČERVENÝ RYBÍZ Lyofilizovaný ČERVENÝ RYBÍZ
Novinka -30 %
Výrobce: DACTE
Plody ČERVENÉHO RYBÍZU jsou malé, jedlé bobule červené barvy s nakyslou chutí. Rybízové bobule obsahují nejvíce kyselin a kromě toho jsou zdrojem důležité vlákniny a vitamínu C. Červený rybíz představuje ideální součást každodenních jídel.Využití jako:Přídavek do ranní kaše, müsli, smothie, granoly,..
52 Kč 74 Kč
Cena bez DPH:46 Kč
Lyofilizovaný MIX Lyofilizovaný MIX
Novinka -27 %
Výrobce: DACTE
Díky vhodně nakombinovanému MIXU goji, arónie, černého rybízu, červeného rybízu a maliny představuje energetický lyofilizovaný mix skloubení rozmanité chuti a ideálního poměru ovoce pro každý den. Náš Energetický lyofilizovaný mix je chuťově nezaměnitelný, jedinečný a zajímavý, lze říct, že takový m..
59 Kč 82 Kč
Cena bez DPH:53 Kč
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)