Menu
Nákupní košík

Lyofilizované ovoce a zelenina

Lyofilizované produkty, tedy sušené mrazem, jsou již v Evropě nedílnou součástí jídelníčku se zdravou výživou, zdravým životním stylem a s velkou budoucností. Jedná se o inovativní, technologický zázrak, který plodům zanechá jejich celkový obsah vitamínů, minerálů a přináší blahodárné účinky pro lidské zdraví. Klíčovou výhodou lyofilizace je skutečnost, že si produkty uchovají celkový obsah živin, stejně jako čerstvé.

Naše priority jsou, že dbáme na čisté Evropské pěstitelství, kvalitu a 100% přírodní produkty bez jakýchkoliv přídavků cukru, konzervantů, barviv a jiných látek. Díky dlouhodobé spolupráci s rodinnými, malými Českými a Evropskými pěstitelskými farmami vám můžeme nabídnout stoprocentně přírodní produkty, které si zamilujete. Při pěstování plodin klademe maximální důraz na čisté pěstitelství bez chemie a pesticidů, díky kterému vám můžeme nabídnout pouze ty nejkvalitnější plody přírody. Původ našich produktů pochází z českých a evropských pěstitelských farem.

Lyofilizace probíhá tím nejvhodnějším a maximálně šetrným způsobem tak, aby si plody zachovaly celkový obsah živin až do chvíle, kdy se dostanou na váš stůl. Disponujeme prvotřídními lyofilizačními přístroji a díky rozsáhlým zkušenostem s lyofilizováním jsme zjistili, jaký proces a kolik času ideálně věnovat konkrétním druhům produktu. Naše lyofilizované produkty mají minimální zbytkový obsah vody, což mnohonásobně zvyšuje trvanlivost, nabízí širší využití a dodává plodům maximální kvalitu.

Zakládáme si na precizním zpracování s maximálním důrazem na jakost našich produktů od jeho prvopočátku až do konce celého procesu. Touto cestou jsme schopni vám nabízet pouze to nejlepší.

Mimořádné vlastnosti lyofilizace je, že proces zachová v plodinách vitamíny, minerály a veškeré výživové složky, přičemž odebere z potravin jenom vodu. Díky procesu, který se odehrává v minusových teplotách, nehrozí ztráta toho, co na ovoci, zelenině, bylině nebo masu máme rádi. Lyofilizace umožňuje, kromě již zmiňované delší trvanlivosti, rovněž rehydrataci, jinými slovy navrácení plodu do původního stavu. Ovoce, zelenina, bylina nebo maso obsahují velké množství vody a náš proces lyofilizace stáhne podíl vodné složky v potravině na úroveň jednotek procent a díky tomu mají velmi nízkou hmotnost, nabízí delší trvanlivost a zachovávají si pouze to nejlepší.

Naše 100 % přírodní lyofilizované produkty mají široké využití a spoustu benefitů. Pomáhají dosáhnout větší vitality, energie a mají blahodárný vliv na Vaše zdraví a pozitivně ovlivňují lidský organismus.

Čerstvě sklizená GOJI Čerstvě sklizená GOJI
Novinka TOP -22 %
Výrobce: DACTE
GOJI - kustovnice čínská je červenooranžová bobule s nejširším spektrem blahodárných účinků na lidský organismus, pomáhá dosáhnout větší vitality a energie pro každý den. Je nazývaná takzvaným elixírem dlouhověkosti a pro svůj výjimečný obsah výživných látek se stala nejpoužívanějším a nejprospěšněj..
77 Kč 100 Kč
Cena bez DPH:69 Kč
Výrobce: DACTE
Fresh DACTE jsou víčka na jogurt se směsí müsli s lyofilizovaným energetickým mixem ovoce je výbornou přírodní kombinací, kterou si zamilujete. Podařilo se nám namixovat směs Müsli a konkrétní druhy ovoce (goji, aronie, černý rybíz, červený rybíz a malinu) v mimořádně chutném a vyváženém mixu. Vše b..
3 Kč 6 Kč
Cena bez DPH:3 Kč
Lyofilizovaná ARÓNIE Lyofilizovaná ARÓNIE
Novinka -17 %
Výrobce: DACTE
Připravili jsme pro Vás lyofilizovanou ARÓNII, která je známá rovněž pod názvem temnoplodec anebo černý jeřáb. Plody mají temně purpurovou až černou barvu. Mají úžasné účinky na náš organismus, jsou bohaté na vitamíny, minerály i blahodárné antioxidanty. Těchto látek, zabezpečujících v organismu eli..
55 Kč 66 Kč
Cena bez DPH:49 Kč
Lyofilizovaná ČERVENÁ ŘEPA Lyofilizovaná ČERVENÁ ŘEPA
Novinka TOP -27 %
Výrobce: DACTE
ČERVENÁ ŘEPA bývá někdy řazena k tzv. superpotravinám. A to co věděly naše babičky a prababičky o česneku, tak stejně platí i pro červenou řepu. Je vysoce zásaditá a jako taková je schopna potlačovat nejen viry a bakterie, ale pomáhá nám účinně bojovat s často rozšířenými mykózami. Obsahuje dostatek..
60 Kč 83 Kč
Cena bez DPH:54 Kč
Lyofilizovaná GOJI Lyofilizovaná GOJI
Novinka -22 %
Výrobce: DACTE
Naše lyofilizovaná GOJI, která je známá rovněž pod názvem kustovnice čínská je červenooranžová bobule s nejširším spektrem blahodárných účinků na lidský organismus. Pomůže vám dosáhnout větší vitality a energie pro každý den. Je nazývaná takzvaným elixírem dlouhověkosti a pro svůj výjimečný obsah vý..
77 Kč 100 Kč
Cena bez DPH:69 Kč
Lyofilizovaná HRUŠKA Lyofilizovaná HRUŠKA
Novinka TOP -31 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizované HRUŠKY obsahují velký obsah vitamínů, minerálů a mají pozitivní vliv na správnou funkci ledvin, zažívání a imunitu. Jedná se o velice chutné ovoce, které je společně s jahodami, borůvkami a malinami oblíbené na celém světě. Hrušky velmi příznivě a pozitivně ovlivňují zdraví a představu..
50 Kč 73 Kč
Cena bez DPH:45 Kč
Lyofilizovaná MÁTA Lyofilizovaná MÁTA
Novinka -22 %
Výrobce: DACTE
O určitých bylinkách a jejich blahodárných účincích věděli už naši předkové. Určitě jste slyšeli o „babských radách“. Něco na tomhle spojení skutečně je. Naše babičky a prababičky znaly spousty bylinek, kterými si můžete pomoct při léčení různých nemocí. A my se zaměříme na pět základních. A to je M..
202 Kč 258 Kč
Cena bez DPH:180 Kč
Lyofilizovaná OSTRUŽINA Lyofilizovaná OSTRUŽINA
Novinka -21 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizované OSTRUŽINY jsou hodně blízké svými plody malinám, obsahují velké množství vitamínu C a B. Dále v nich najdete antioxidanty, karoteny a minerály jako jsou vápník, hořčík, draslík a železo. Vhodné jsou zejména při léčbě zánětu dutin, chřipky a kašle. Ostružiny pročišťují organismus, zpoma..
83 Kč 105 Kč
Cena bez DPH:74 Kč
Výrobce: DACTE
Díky našim lyofilizovaným BORŮVKÁM si můžete každý den dopřát velký obsah vitamínu C, vysoký obsah železa a antioxidačních látek. Plody, nebo také bobule mají černo-modrou barvu posilují imunitu, působí jako dezinfekce a mají řadu dalších pozitivních vlivů na naše zdraví. Právě proto se plody borůvk..
76 Kč 99 Kč
Cena bez DPH:68 Kč
Lyofilizované BRUSINKY Lyofilizované BRUSINKY
Novinka TOP -20 %
Výrobce: DACTE
Lyofilizované BRUSINKY jsou celosvětově označovány za superpotravinu. Ty naše, lyofilizované, jsou velmi chutné, pěstované s maximální precizností a poskytnou vám rozsáhlé možnosti využití. Plody brusinky jsou červené (dozrávají z bílých až průhledných) bobule o průměru 5 až 8 mm. Jsou kyselé, lehce..
87 Kč 110 Kč
Cena bez DPH:78 Kč
Výrobce: DACTE
Lyofilizované JAHODY patři mezi nejoblíbenější ovoce a jsou velmi bohatým zdrojem vitamínu C. Jeho obsah je srovnatelný s citrusovými plody. Jahoda obsahuje lehce stravitelnou vlákninu. Jahody jsou bohatým zdrojem vitamínu A, B, E  a organických kyselin (kyseliny jablečné, citrónové, chininové,..
76 Kč 99 Kč
Cena bez DPH:68 Kč
Výrobce: DACTE
Lyofilizované MALINY představují bobulovité ovoce, které obsahuje málo kalorií a společně s jahodami a borůvkami patří mezi nejoblíbenější plody vůbec. Barvivo, obsažené v malinách patří mezi nejsilnější antioxidanty. Velmi příjemná chuť maliny a její příznivý vliv na lidské zdraví je jasnou volbou ..
77 Kč 100 Kč
Cena bez DPH:69 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 17 (celkem stran 2)