Menu
Nákupní košík

Zelenina & byliny

Lyofilizované plody zeleniny, které je sušené mrazem, se v Evropě stává nedílnou součástí jídelníčku se zdravou výživou, zdravým životním stylem a s velkou budoucností. Je to technologický zázrak, který plody zeleniny neochudí o vitamíny. Klíčovou výhodou lyofilizace je skutečnost, že si plody zeleniny uchovají celkový obsah živin jako čerstvé.

Skvělé vlastnosti lyofilizace

Proces lyofilizace  zachová vitamíny a výživové složky, odebere z potravin jenom vodu. Díky procesu, který se odehrává v minusových teplotách, nehrozí ztráta toho, co na ovoci, zelenině nebo masu máme rádi. Lyofilizace plodů ovoce umožňuje kromě trvanlivosti  rovněž reinkarnaci, jinými slovy navrácení do původního stavu. Ovoce, zelenina nebo maso obsahuje velké množství vody a náš proces lyofilizace stáhne podíl vodné složky v potravině na úroveň jednotek procent a díky tomu mají velmi nízkou hmotnost.

Má široké využití

Zdravá výživa, lékárny, obchody, mlékárny, pekárny, cukrárny a další provozy. Jako přídavek každodenních jídel jej můžete využít, v ovocných salátech, jogurtech, pudincích, müsli, smoothie, zmrzlině a dalších, prostě si to ovoce dejte podle své chuti všude tam, kde ho chcete. Lyofilizované ovoce můžete také přidávat do mléka, džusu, vody i čaje, opravdu se meze nekladou.

Naše lyofilizované plody zeleniny mají blahodárný vliv na Vaše zdraví a pomáhají Vám dosáhnout větší vitality a energie pro každý den.

Lyofilizovaná ČERVENÁ ŘEPA Lyofilizovaná ČERVENÁ ŘEPA
Novinka TOP -27 %
Výrobce: DACTE
ČERVENÁ ŘEPA bývá někdy řazena k tzv. superpotravinám. A to co věděly naše babičky a prababičky o česneku, tak stejně platí i pro červenou řepu. Je vysoce zásaditá a jako taková je schopna potlačovat nejen viry a bakterie, ale pomáhá nám účinně bojovat s často rozšířenými mykózami. Obsahuje dostatek..
60 Kč 83 Kč
Cena bez DPH:54 Kč
Lyofilizovaná MÁTA Lyofilizovaná MÁTA
Novinka -22 %
Výrobce: DACTE
O určitých bylinkách a jejich blahodárných účincích věděli už naši předkové. Určitě jste slyšeli o „babských radách“. Něco na tomhle spojení skutečně je. Naše babičky a prababičky znaly spousty bylinek, kterými si můžete pomoct při léčení různých nemocí. A my se zaměříme na pět základních. A to je M..
202 Kč 258 Kč
Cena bez DPH:180 Kč
Lyofilizovaný ČESNEK Lyofilizovaný ČESNEK
Novinka -27 %
Výrobce: DACTE
Už naše babičky i prababičky věděly, že ČESNEK nesmí chybět v žádné kuchyni, protože patří mezi nejzdravější a nejoblíbenější druh zeleniny. Mimo výjimečnou chuť, disponuje česnek antibakteriální účinky, povzbuzuje naši imunitu a je významným lékem při léčbě rýmy i nachlazení. Snižuje krevní tuky, c..
62 Kč 84 Kč
Cena bez DPH:55 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)